Witaj na naszej stronie Kaza Z netu .Tutaj możesz poznać najlepsze techniki zarabiania w internecie. Nie rozsyłamy niechcianego spamu a jedynie dajemy możliwości zarobku. poznawaj najlepsze techniki zarabiania w internecie i uzyskaj w końcu wolność finansową.
informacjaNie dajemy gwarancji zarobienia poprzez serwis kasaznetu.pl, po więcej informacji odsyłamy ...tutaj...

Moja historia – jak zaczęło się to zarabianie przez Internet część I:

Moja historia – jak zaczęło się to zarabianie przez Internet część I
Treść Newsa:

Postaram się nie rozpisać ale znając mnie pewnie wyjdzie jak zwykle...

 

Po liceum zacząłem pracę, w której pracuję do dnia dzisiejszego (olaboga to już 10 lat!). Jednocześnie zacząłem studia i w 2013 roku do pieczątki służbowej doszedł mi przedrostek mgr. Czy coś to zmieniło w moim życiu? Poza kwestiami wizualnymi zdecydowanie nie.

 

Praca ciągle ta sama, zarobki trochę lepsze ale biorąc pod uwagę wzrastające koszty w każdym aspekcie życia, kasy ciągle brakowało. A to chciało się pojechać na wakacje, a to mieszkanie wynajęło się lepsze, a to dziewczynę chciało się gdzieś zabrać itp.

 

Do tego aby zainteresować się pracą przez Internet namówił mnie brat. To on zaczął przekopywać Internet w poszukiwaniu ciekawych sposobów na to jak zarabiać w Internecie. Zaczynał od handlu butami z Aliexpress i właściwie fajnie mu to wyszło. Ale ja się w tym nie mogłem odnaleźć.

 

Pewnego dnia mówi mi, że jest mega interes. Ja nie mam kasy ale ty jak chcesz to poczytaj. Program TrafficMoonson! Działa już rok, kupujesz paczki, otrzymujesz naliczenia, procent składany, pracujesz 10 minut dziennie, platforma reklamowa, dzielą się zyskami. No kurde bajka. Opinie na necie pozytywne, mnóstwo stron na ten temat, ludzie polecają itd. Wchodzę w to. Paczki zakupiłem poprzez PayPal, a dokładniej przy użyciu karty debetowej (tej do bankomatu) podpiętej do platformy PayPal – sposób zakupu paczek jest bardzo istotny w tej historii. Były też inne metody ich zakupu.

 

Ale byłem dumny, oglądałem sobie jakieś reklamy 10 minut dziennie, kasę reinwestowałem przez jakiś czas. Wszystko ładnie sobie rosło (wydawało mi się, że właśnie tak się zarabia przez Internet). Zachwalałem wśród znajomych jak ja to pracuję w domu. Co może pójść nie tak myślałem? Okazało się, że wszystko..

 

Po około 2-3 miesiącach zaczęły się pojawiać problemy. Przez PayPal nie da się zlecać wypłat bo rozwiązanie umowy i mnóstwo innych przyczyn. No ale jest jeszcze Payza, inny procesor płatniczy i dzięki niemu można wypłacać środki. Niestety dzięki niemu również nie udało mi się wypłacić ani grosza. Po prostu program zaczął padać. Skończył się napływ świeżej gotówki i zaczęło brakować środków na wypłaty dla wcześniejszych użytkowników.

 

Nie jestem w stanie zliczyć godzin spędzonych na szukaniu informacji na temat tutaj opisywany. Prób odzyskania środków było kilka. Część z użytkowników pisała odwołania (reklamacje) do PayPal i o dziwo udawało im się odzyskiwać pieniądze. Ale nie wszyscy mieli to szczęście. Moja reklamacja nic nie dała.

 

Zdałem sobie sprawę, że dałem się omamić. Wszedłem w tzw. piramidę finansową. Zrozumieć całą sprawę pomogło mi www.hyipforum.pl Serdecznie polecam, szczególnie, jeśli ktoś ci proponuje biznes z inwestycją i wydaje się to za proste i za łatwe. Wątek na temat TrafficMoonson był bardzo obszerny. Takich jak ja było więcej. Jedni programu bronili podając argumenty świadczące o tym, że to tylko chwilowe problemy. Inni (na szczęście była to zdecydowana większość) brutalnie sprowadzali takich gagatków na ziemię bombardując każdy ich argument.

 

Sprawa stała się dla mnie jasna. Straciłem pieniądze, a było to dla mnie wtedy naprawdę dużo. Nie poddałem się. Zacząłem szukać też na anglojęzycznych forach rozwiązania mojego problemu. W końcu trafiłem na poradę, dotyczącą tylko tych osób, którzy kupowali paczki reklamowe podpiętą do procesora PayPal kartą debetową/kredytową.

 

Można spróbować tzw. procedury chargeback na karcie (obciążenie zwrotne). Najprostszym wyjaśnieniem działania chargeback jest sytuacja, w której płacisz kartą za zakup wycieczki w jakimś biurze podróży, które upada. Zwracasz się wtedy do banku, a konkretniej do wystawcy twojej karty (Visa, Master Card). Wyjaśniasz całą sytuację, opisujesz co zaszło, ile i za co zapłaciłeś, podajesz daty itd. Krótko mówiąc podajesz jak najwięcej dowodów na to, że nie otrzymałeś tego za co zapłaciłeś. Jest to jedna z twoich możliwości na odzyskanie pieniędzy.

 

No dobra, wiem jak to działa więc co mi szkodzi spróbować. Wykonałem telefon do banku (T Mobile Usługi Bankowe). Zgłaszam, mówię o co chodzi,  opisałem sytuację itp. Zostałem oszukany, zapłaciłem za coś czego nie otrzymałem (wyświetlenia mojej reklamy), okazało się że to piramida finansowa itp. Pani przyjęła zgłoszenie. Za kilka dni otrzymałem list z banku. Szybko działają, pomyślałem. Treść listu była w stylu „Niestety ale nie mamy wystarczających dowodów itp. Prosimy o dołączenie dowodów i wypełnienie formularza.” Załamka. Poszukuję więcej informacji w sieci.

 

Napisałem obszerne wyjaśnienie co mnie spotkało i za co zapłaciłem. Dołączyłem jakieś artykuły z Internetu, screeny z platformy itp. Było tego sporo. Całość zapakowałem w dosyć pokaźną kopertę i wysłałem do banku. Ostatnia deska ratunku, nic więcej nie mogłem zrobić.

 

Chyba po około miesiącu loguję się do swojego banku i oczom nie wierzę! Skąd mam tyle kasy na koncie!? Kwota, za którą kupiłem te nieszczęsne paczki reklamowe w TrafficMoonson wróciła na moje konto co do grosza.

 

W tym miejscu należy się pozytywna rekomendacja dla banku T-Mobile Usługi Bankowe. Do sprawy podeszli profesjonalnie i rozwiązali ją na korzyść klienta. Obecnie posiadam też konta w innych bankach ale z sentymentu do T-Mobile z ich usług również korzystam. Jeśli nie posiadasz w ogóle konta lub chciałbyś posiadać konto dodatkowe to z czystym sumieniem polecam. Konto możesz założyć tutaj Załóż konto w T-Mobile Usługi Bankowe.

 

Po tym wszystkim zacząłem się zastanawiać po co ludzie wpłacają pieniądze do takich programów? Jak można na tym zarobiać w Internecie? Ale nie miałem na myśli tych nieświadomych jak ja. Chodzi mi o tych, którzy ryzykują i robią to świadomie. Myślę, że cię to zdziwi ale był też kolejny program Revshare, do którego wpłaciłem kasę. Były też inne programy wysokiego ryzyka tzw. HYIP. Różnica polega na tym, że zrobiłem to świadomie. Ale o tym opowiem w drugiej części mojej historii zarabiania przez Internet.

 

Rozpisałem się jednak…

 

esli12


Czytań: 673

Sponsorowana:

Skontaktuj się z nami:

Reklama