Witaj na naszej stronie Kaza Z netu .Tutaj możesz poznać najlepsze techniki zarabiania w internecie. Nie rozsyłamy niechcianego spamu a jedynie dajemy możliwości zarobku. poznawaj najlepsze techniki zarabiania w internecie i uzyskaj w końcu wolność finansową.
informacjaNie dajemy gwarancji zarobienia poprzez serwis kasaznetu.pl, po więcej informacji odsyłamy ...tutaj...
Najlepsze forum o zarabianiu przez Internet!

Nie trać czasu na ankiety!:

Nie trać czasu na ankiety!
Treść Newsa:

Po co powstał ten artykuł? Jego głównym celem jest uświadomienie tobie - komuś kto chce zacząć zarabianie w Internecie aby na samym początku odrzucić pewne głupie pomysły. Co według mnie jest głupim pomysłem? Są to wypełniania ankiet, czytanie e-maili, oglądanie reklam czy inne zajmujące mnóstwo czasu i przynoszące groszowe zarobki zajęcia.

 

Do napisania tej nazwijmy to "przestrogi" zainspirował mnie wysyp ogłoszeń na Facebook w stylu:

 

"Chcesz dorobić? Zapraszam do wypełniania ankiet!"

"Oglądaj 10 min reklam dziennie i zarabiaj!"

No i najlepsze:

"Pracuj 1-2 godziny dziennie itp."

 

No cud miód i orzeszki. Tylko zarabiać. Aby zdać sobie sprawę po co ludzie tak namiętnie się ogłaszają z tymi bzdetami musisz zrozumieć jedno. BO COŚ Z TEGO MAJĄ. Najczęściej będzie to jakiś bonus za każdego zarejestrowanego partnera czy procent z twoich i tak groszowych zarobków.

 

Żeby było jasne to uważam, że da się w ten sposób zarobić parę złotych i jest to praca online ale jest to zdecydowanie nie adekwatne wynagrodzenie w stosunku do czasu jaki będziesz musiał temu poświęcić.

 

Wielokrotnie przeglądałem różnego rodzaju blogi związane z zarabianiem przez Internet na ankietach i to osób, które poświęcają temu cały swój czas. Tłuką mnóstwo ankiet, oglądają setki reklam i odczytują niezliczoną ilość e-maili po to aby raz w miesiącu wypłacić z tego 100-200 zł.

 

Przy pomocy tego sposobu Jak zarobić 500 - 1500 zł bez inwestycji wystarczy założyć dwa konta i taki zarobek masz w ciągu kilkunastu minut. I zaoszczędzony miesiąc czasu, który możesz lepiej wykorzystać. Sam wybierz konkretniejszy sposób jak zarabiać w Internecie. 

 

Programy partnerskie działają już wiele lat, na przykład program Money 2 Money istnieje na rynku od ponad 10 lat. Dopóki będą istniały produkty na sprzedaż to będzie można w ten sposób zarabiać. Wszelkiego rodzaju portale badawcze i inne podobne serwisy bardzo często kończą swój krótki żywot. Są też takie, które mają celowo ustalony próg minimalnej wypłaty tak wysoko, że to ty "umrzesz" czekając na osiągnięcie tego progu.

 

Od razu wybij sobie z głowy zajmowanie się tego typu akcjami. Szkoda twojego czasu i nerwów. Zacznij budować coś konkretnego, stabilniejszego, coś co będzie ci przynosiło zyski w przyszłości. Zbuduj pasywną metodę pracy w domu.

 

Wracając do tych "zarabiaczy" z Facebooka. Uwierzcie mi ale tych ludzi za dwa miesiące już tam nie będzie. Tymi sposobami jest wręcz ciężko się dłużej zajmować. To taka trochę zabawa na początek, a ty nie masz się bawić tylko zarabiać pieniądze. Jeśli nie chcesz należeć do tego zacnego grona ludzi rezygnujących z prób zarabiania w Internecie nie zajmuj się tym o czym tutaj piszę.

 

Pracuj dwie godziny dziennie ...

 

Ci ludzie na prawdę nie mają pojęcia co piszą. Ja podjąłem w swoim życiu wiele prób pracy online. Czas jaki musiałem temu poświęcać był zdecydowanie dłuższy i przy żadnym sposobie nie dało się określić czasu jaki należałoby poświęcić żeby zarabiać tyle i tyle. To nie jest etat. No chyba, że tą wypłatą ma być 50 zł w ciągu miesiąca i trzeba na to poświęcać godzinę dziennie na wypełnienie dwóch ankiet. To w sumie da się określić. Ale po co to komu potrzebne? ;)

 

Nawet jeśli czas poświęcony na wypełnianie tych ankiet przeznaczysz na naukę, czytanie, szukanie sposobów, przeglądanie for zawierających sposoby na zarabianie przez Internet (zarabiam.com, make-cash.pl) to i tak będzie to czas lepiej spożytkowany. Twój zarobek będzie trochę oddalony w czasie ale zdecydowanie bardziej cię ucieszy i na pewno będzie większy jeśli się do tego przyłożysz. Nie będziesz miał poczucia, że zmarnowałeś kupę czasu i zarobiłeś parę groszy.

 

To co prędzej czy później ci się przyda to wiedza z zakresu tworzenia własnej strony internetowej, tj. domeny, hostingi, wordpress itp. Bez tego też się da ale jest to jeden z najlepszych kierunków dlatego polecam ci zgłębianie tego tematu jak najszybciej.

 

Jeśli mimo tego co tutaj przeczytałeś mi nie wierzysz - spróbuj. Powypełniaj sobie ankiety przez kilka dni itd. Ja ci żadnego panelu badawczego i tego typu serwisu nie polecę bo w nich nie działam. Czasem nie ma innej metody na zrozumienie niż sprawdzenie czegoś na własnej skórze.

 

esli12


Czytań: 510

Sponsorowana:

Skontaktuj się z nami:

Reklama