Witaj na naszej stronie Kaza Z netu .Tutaj możesz poznać najlepsze techniki zarabiania w internecie. Nie rozsyłamy niechcianego spamu a jedynie dajemy możliwości zarobku. poznawaj najlepsze techniki zarabiania w internecie i uzyskaj w końcu wolność finansową.
informacjaNie dajemy gwarancji zarobienia poprzez serwis kasaznetu.pl, po więcej informacji odsyłamy ...tutaj...

Powrót po przerwie i kilka wyjaśnień o nieobecności...:

Powrót po przerwie i kilka wyjaśnień o nieobecności...
Treść Newsa:

Witam serdecznie! Chwilę mnie tutaj nie było i słowa wyjaśnienia się należą jak psu buda. W chwili gdy za oknem ujrzałem pogodę delikatnie mówiąc nie fajną i nie zachęcającą do niczego innego niż przebywanie pod dachem, pierwsze co naszło mi do głowy to moja strona, mój Blog którego delikatnie mówiąc trochę zaniedbałem. Nie oznacza to, że zarobkiem w Internecie się nie zajmowałem w tym czasie. Wręcz przeciwnie, to właśnie w tym czasie udało mi się dość sporo zarobić.

 

Zaniedbanie Bloga wynikało z kilku czynników:

 

1. Zarobek na programach partnerskich, głównie produkty finansowe. Robiłem sobie ostatnio podliczenie i odkąd powstał mój Blog udało mi się zarobić ok 1100 zł (to co już mam na koncie), a oprócz tego ok 600-800 zł czeka jeszcze do rozliczenia.

 

Daje to łącznie ok  2000 zł zarobku. Po raz kolejny zaznaczę, że jest to tylko moje hobby i dorabiam w ten sposób. Z wyniku jestem zadowolony, gdyż dopiero w październiku wybieram się na zasłużony urlop i pieniądze z Internetu tegoroczne wakacje mi opłacą.

 

2. Inna strona.. Otóż odkąd zająłem się trochę większą twórczością w sieci niż napisanie posta na FB nabrałem ochoty na coś więcej. Zakupiłem hosting, zainstalowałem WordPress i pracuję też nad kolejną stroną głównie do zarabiania. W końcu nie można tylko pisać o tym jak zarabiać, trzeba też faktycznie to robić i pochwalić się wynikami. Wspominałem już wcześniej, że bez umiejętności tworzenie stron internetowych zarabiać w Internecie na dłuższą metę będzie ciężko. Staram się tą wiedzę i umiejętności doskonalić i myślę, że idzie mi coraz lepiej.

 

3. Kryptowaluty. Powróciłem ostatnio do tematu trochę bardziej. Zacząłem codziennie śledzić rynek, czytam fora i artykuły. Poczynione zostały małe inwestycje. Wydaje mi się, że rynek zaczął się budzić w końcu po wielu miesiącach spadków. Mam nadzieję że tzw. rynek byka niedługo się rozpocznie i zielone słupki będą codziennie cieszyć moje oczy. Moje zdanie jest takie, że jeśli ktoś jeszcze nie zainteresował się tym tematem to za kilka miesięcy będzie bardzo tego żałował. Jeżeli nie masz konta na polskiej giełdzie BitBay i chciałbyś kupić swoje pierwsze kryptowaluty zapraszam do wpisu gdzie opisuję tą giełdę. Aby rozbudzić wyobraźnię o tym jakie możliwości niesie za sobą inwestycja w kryptowaluty koniecznie sprawdź ten wpis na temat oszczędzania na emeryturę w Bitcoin.

 

5. Dodatkowa aktywność poza pracą w sieci. Jakiś czas temu postanowiłem wstąpić do Wojsk Obrony Terytorialnej i obecnie jestem już po badaniach psychologicznych. Jeszcze tylko komisja lekarska, karta powołania i w listopadzie rozpoczynam 16 dniowe szkolenie przygotowawcze. Nie mogę się już doczekać. Jak wiadomo o sprawność fizyczną też trzeba dbać, a decyzja o wstąpieniu do WOT bardzo pomogła mi się zmobilizować i pracuję również nad tym. Nie da się ukryć, że dorobić dzięki temu też można. Ale wg mnie służba w takiej formacji to dużo innych plusów. Jedynym moim zmartwieniem jest wada wzroku i bardzo obawiam się właśnie komisji lekarskiej. Trochę o tym czytałem i szanse mam 50/50. Niedługo będę wiedział. W przypadku niepowodzenia znajdę sobie inne dodatkowe zajęcie.

 

6. Chwila załamania. Otóż muszę się przyznać, że w pewnej chwili zwątpiłem w sens prowadzenia Bloga. Nie jest to łatwe zajęcie i faktycznie aby czytelnik został z tobą na dłużej trzeba dostarczyć mu treści ciekawych, wartościowych i muszą być dodawane regularnie. Mam nadzieję, że jeśli ktoś miał lub ma podobne chwile zwątpienia co do słuszności wykonywania tego co sobie wcześniej założył to ten wpis mu w tym pomoże. Prowadzenie Bloga to coś więcej niż tylko chęć czerpania z tego zysków. Musi być takim pamiętnikiem, motywacją, miejscem do którego się wraca nie po to aby czerpać z tego tylko zyski, ale przede wszystkim inspirację do dalszego działania. Na zyski przyjdzie czas w przyszłości. Gdy znów ogarnie mnie zwątpienie będę czytał ten wpis jako przestrogę dla samego siebie. 

 

Aby zachować tematykę stronki poniżej zamieszczam potwierdzenie ostatniej wypłaty z programu  Comperialead. Wpadło też coś z serwisu TransferGo, o którym pisałem w tym wpisie.

 

Potwierdzenia

 

 

 

 

 

Nie umiem założyć sobie z góry częstotliwości pojawiania się nowych wpisów tutaj. W moim życiu dużo się dzieje i nie zamierzam zwalniać. Chciałbym jednak aby co najmniej raz na miesiąc coś ciekawego Ci przekazać i będę dążył do takiej systematyczności.

 

esli12


Czytań: 321

Sponsorowana:

Skontaktuj się z nami:

Reklama