Witaj na naszej stronie Kaza Z netu .Tutaj możesz poznać najlepsze techniki zarabiania w internecie. Nie rozsyłamy niechcianego spamu a jedynie dajemy możliwości zarobku. poznawaj najlepsze techniki zarabiania w internecie i uzyskaj w końcu wolność finansową.
informacjaNie dajemy gwarancji zarobienia poprzez serwis kasaznetu.pl, po więcej informacji odsyłamy ...tutaj...

Klikanie w reklamy za pieniądze:

Klikanie w reklamy za pieniądze
Treść Newsa:

O zarabianiu w internecie jest napisane bardzo wiele. Istnieje ogrom możliwości na czerpanie zysków z działalności online. Natomiast większość tych sposobów wymaga od nas określonej wiedzy bądź własnego wkładu finansowego. 

Całkowicie darmową metodą zarabiania za pośrednictwem internetu są programy PTC. Programy PTC ( ang.Paid To Click ) potocznie zwane Buxami są platformami, w których pieniądze zarabiamy klikając w sponsorowane linki lub reklamy. 

 

Założenie, w większości przypadków, darmowego konta na stronach PTC trwa zwykle kilka minut i wymaga podania nazwy użytkownika , adresu e-mail i ustanowienia hasła , którego używać będziemy odtąd podczas logowania się na stronie.

 Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, zwykle po kilku minutach, otrzymujemy mailem link zwrotny, po kliknięciu którego zostajemy przeniesieni powtórnie na stronę PTC w celu rozpoczęcia zarabiania. 

 

Polskie czy zagraniczne programy PTC?

Gdybym ja miała wybierać, to oczywiście wybrałabym programy zagraniczne. Tam za klikanie w reklamy zarabiamy w dolarach, gdzie przeliczając na złotówki 1 dolar wynosi ponad 4 złote, więc jedno kliknięcie jest warte ponad 4 razy więcej niż na polskich programach. 

 

Jak zacząć zarabiać?

Nasz sukces w tej kwestii zależy od naszej cierpliwości oraz regularności. Z czasem nasze zarobki stają się coraz większe. 

Niestety ponad 90% programów PTC, które spotykasz podczas oglądania płatnych reklam to po prostu oszustwo. Kuszą atrakcyjnymi zarobkami ale to są tylko i wyłącznie pozory. Większość tych programów kończy swoją żywotność już po kilku miesiącach a nawet tygodniach, nie wypłacając oczywiście pieniędzy swoim użytkownikom. Dlatego trzeba pamiętać aby pracować tylko i wyłącznie w sprawdzonych buxach. 

 

Aby zacząć zarabiać na buxach musisz mieć założony portfel internetowy- np. Payza

 

Najlepsze sprawdzone programy PTC:

- NeoBux

- ClixSense

- CentrumReklamy

- ImperiumReklamy

 

 Czytań: 460

Skontaktuj się z nami:

Reklama