Witaj na naszej stronie Kaza Z netu .Tutaj możesz poznać najlepsze techniki zarabiania w internecie. Nie rozsyłamy niechcianego spamu a jedynie dajemy możliwości zarobku. poznawaj najlepsze techniki zarabiania w internecie i uzyskaj w końcu wolność finansową.
informacjaNie dajemy gwarancji zarobienia poprzez serwis kasaznetu.pl, po więcej informacji odsyłamy ...tutaj...

Korepetycje online:

Korepetycje online
Treść Newsa:

Jesteś dobry przykładowo z matematyki, chemii, fizyki bądź języków obcych? A może tak jak ja masz ukończony kurs z jakiegoś przedmiotu? 

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, ten post jest dla Ciebie! :) 

 

Opowiem Ci jak wyglądała moja historia z korepetycjami online. Za czasów szkoły, zrobiłam sobie kurs z chemii na Politechnice Wrocławskiej, przeszłam ten kurs jako jedna z nielicznych z pozytywną oceną, więc skoro dużo osób nie przeszło tego kursu, to jednak on coś znaczy. 

W międzyczasie uczyłam się w szkole muzycznej I-go stopnia teori oraz gry na gitarze, którą także bez problemu ukończyłam. 

 

Pewnego dnia wpadłam na pomysł, aby udzielać korepetycji z chemii, oraz prowadzić lekcje nauki gry na gitarze. Wrzuciłam ogłoszenie na Facebooku na grupy ogłoszeniowe mojego miasta, następnie na OLX. Początkowo nie było wielkiego odzewu, lecz w pewnym momencie było wielkie BUM i nagle bardzo dużo ludzi było zainteresowanych moim ogłoszeniem. 

 

Po pewnym czasie miałam dosyć ciąglego chodzenia po domach z książkami bądź gitarą w przypadku lekcji nauki gry na gitarze. Długo myślałam nad tym co by zrobić, aby "ułatwić sobie życie" :) I wtedy natrafiłam właśnie na pomysł prowadzenia korepetycji online za pośrednictwem Skype. 

 

Początkowo miałam obawy co do takiego sposobu przeprowadzania lekcji, nie wiedziałam, czy taki sposób na korepetycje przyciągnie do mnie jakichkolwiek zainteresowanych. Wrew temu wszystkiemu zainteresowanych było bardzo dużo chętnych. 

 

Za jedną taką godzinke lekcji gry na gitarze zarabiałam 50 zł, natomiast jeśli chodzi o chemie zarobek godzinowy wynosił 30zł. 

 

Jesteś dobry z jakiegoś przedmiotu, masz dostęp do skype i chcesz sobie zarobić dodatkowe pieniądze podczas chodzenia do szkoły? Ten sposób jest idealny dla Ciebie! 

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, albo szukasz korepetycji z chemii (z gry na gitarze zrezygnowałam kilka lat temu) odezwij się koniecznie!

Kontakt: karolina@kasaznetu.pl


Czytań: 306

Skontaktuj się z nami:

Reklama