Witaj na naszej stronie Kaza Z netu .Tutaj możesz poznać najlepsze techniki zarabiania w internecie. Nie rozsyłamy niechcianego spamu a jedynie dajemy możliwości zarobku. poznawaj najlepsze techniki zarabiania w internecie i uzyskaj w końcu wolność finansową.
informacjaNie dajemy gwarancji zarobienia poprzez serwis kasaznetu.pl, po więcej informacji odsyłamy ...tutaj...

Jak zarobić 400 zł z Kartą Kredytową Citibank!:

Jak zarobić 400 zł z Kartą Kredytową Citibank!
Treść Newsa:

Uwielbiam takie promocje! Jeśli tylko pojawia się okazja wyciągnięcia paru złotych od banku to ja tam jestem. W tej promocji warunki jakie należy spełnić w celu otrzymaniu bonusu są wręcz banalne i każdy powinien sobie poradzić z ich spełnieniem. Zatem jeśli chcesz zyskać prostym sposobem nawet 400 zł na swoje wydatki koniecznie zapoznaj się z tą ofertą.


Jakie są warunki aby zarobić pieniądze?


1. Należy być nowym klientem Citibanku czyli osobą, która nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1 czerwca 2015 roku (należy tutaj podkreślić, że w przypadku poprzedniej promocji okres ten był dłuższy o 5 miesięcy).

 

2. Należy mieć minimum 18 lat, a w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej warunkiem jest jej prowadzenie przez okres co najmniej 2 lat (ponownie bank rozszerzył tym grupę potencjalnych klientów gdyż poprzednio był to wiek 21 lat, a przy działalności godpodarczej 25 lat).

 

3. Dochód netto - miniumim 1200 zł oraz zatrudnienie u obecnego pracodawcy minimum 3 miesiące, a dla działalności gospodarczej miniumim 2500 zł.


Uwaga!


Należy wziąć pod uwagę, że ostateczna decyzja co do wydania karty należy do banku. Odmowa może nastąpić na przykład z powodu braku zdolności kredytowej.


300 zł - jak je zarobić? Nic prostszego!


Jesli spełniasz powyższe warunki to udaj się na dedykowaną stronę promocji, a następnie wypełnij krótki formularz zawierający twoje dane kontaktowe. W moim przypadku minęło 4 dni i zadzwonił konsultant. Rozmowa nie należy do najkrótszych ale trzeba wziąć pod uwagę, że bank udziela nam w pewnien sposób kredytu i będzie pozwalał na wydawanie pieniędzy, które są w jego posiadaniu.


Jesli umowa zostanie podpisana, otrzymacie kartę pozostaje tylko spełnienie następujących warunków promocji:


1. Zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku - musimy to zrobić w okresie do końca 2 miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy. Dla przykładu, jeśli umowa będzie z datą czerwcową to zalogowanie musi nastąpić najpóźniej do końca sierpnia. Zatem jak widać jest to raczej formalność gdyż i tak będziesz zmuszony do zalogowania się znacznie szybciej (chociażby po to aby spłacić zadłużenie na karcie).

 

2. Na spełnienie drugiego warunku mamy taki sam okres czasu. Konieczne jest dokonanie nie później niż do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o kartę co najmniej 5 transakcji miesięcznie, aby otrzymać 300 zł brutto. Łącznie musimy zatem wykonać 10 transakcji. 


Przykład: 

Jesli datą zawracia umowy jest czerwiec to po 5 transakcji możesz wykonać w czerwcu i lipcu LUB w lipcu i sierpniu. 

 

Chcesz zarobić dodatkowe 100 zł?


Aby nasz bonus urósł do 400 zł konieczne jest wykonanie płatności kartą na łączną sumę 2000 zł. Czas na wykonanie tego kroku jest dokładnie taki sam jak w poprzednim kroku tj. do końca drugiego miesiąca kalendarzowego licząc od podpisania umowy. Jeśli umowa jest z datą czerwcową czas na wykonanie obrotu na karcie na min 2000 zł mamy do końca lipca lub sieprnia. 


Kiedy otrzymasz nagrodę?


Zasielenie naszej karty kredytowej wyżej wymienionymi kwotami nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy wszystkie warunki. 300 zł po wykonaniu 10 transakcji na dowolną kwotę (po 5 na miesiąc), lub 400 zł jeśli uda nam się dodatkowo wydać 2000 zł w tym okresie.


Jaką kartę wybrać?


Wybierz darmową kartę Citi Simplicity. Brak opłaty za jej wydanie oraz brak opłat za użytkowanie. 


 

Jeżeli zadłużenie na karcie będziesz spłacać w tzw. bezodsetkowym terminie (nie później niż 26 dni od otrzymania wyciągu z karty) za użytkowanie karty nie zapłacisz ani grosza. Podczas rozmowy z konsultantem zostaniesz dokładnie poinformowany o ewentualnych płatnych usługach (powinna być tylko jedna - CitiPhone). Wystarczy nie wyrazić na nią zgody.


Na czym zarabia bank? Czy jest jakiś ukryty haczyk?


Głównym powodem jest próba przyciągnięcia klienta, który być może zwiąże się z bankiem na dłużej. W moim przypadku z karty będę korzystał gdyż posiada również atrakcyjne rabaty w niektórych sklepach. Karty kredytowej wcześniej nie posiadałem, a wybierając się na wakacje będzie mi ona niezbędna w celu wypożyczenia samochodu. Jest to kolejny powód przemawiający za pozostawieniem karty i użytkowaniem kiedy zajdzie taka potrzeba.

 

Po okresie bezodsetkowym oprocentowanie na karcie jest następujące - RRSO 10,74% Co to oznacza? Jeżeli wasze zadłużenie na karcie nie zostanie spłacone w terminie bezodsetkowym bank zarobi na odsetkach. Zapewne wiele osób daje w ten sposób zarobić bankowi i jest to kolejny powód tworzenia tego typu promocji. W rzeczywistości, nie przekraczając i tak długich terminów na spłatę całą procedurę da się przejść całkowicie bez kosztów.


Co dalej po spełnieniu warunków promocji? Czy kartę można zamknąć?


Nic prostszego! Jeżeli z różnych powodów nie chcesz jej używać istnieje kilka sposobów na wypowiedzenie umowy o kartę (obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia). Najwygodniejszą opcją jest złożenie odpowiedniej dyspozycji 

z poziomu bankowości internetowej. Proszę tylko pamiętać o wydaniu otrzymanych pieniędzy ;)

 

 

Uwaga!

 

Aby zakwalifikować się do uzyskania banusu należy wypełnić formularz na stronie promocji. Jeżeli złożysz wniosek z innego miejsca możesz nie zakwalifokować się do odpowiedniej promocji. 


Oferta dla nowych klientów ważna do 13.09.2018 r.

 

esli12


Czytań: 590

Sponsorowana:

Skontaktuj się z nami:

Reklama