Witaj na naszej stronie Kaza Z netu .Tutaj możesz poznać najlepsze techniki zarabiania w internecie. Nie rozsyłamy niechcianego spamu a jedynie dajemy możliwości zarobku. poznawaj najlepsze techniki zarabiania w internecie i uzyskaj w końcu wolność finansową.
informacjaNie dajemy gwarancji zarobienia poprzez serwis kasaznetu.pl, po więcej informacji odsyłamy ...tutaj...
Najlepsze forum o zarabianiu przez Internet!

Jak zarobić 500 - 1500 zł - poradnik krok po kroku:

Jak zarobić 500 - 1500 zł - poradnik krok po kroku
Treść Programu:

 

Zanim zaczniesz zapoznawanie się z poniższym tekstem mam dla ciebie ważną uwagę. Nie śpiesz się! Przeczytaj cały poradnik od słowa do słowa dwa razy. Nie wykonuj poszczególnych kroków pod wpływem emocji, zrób to na spokojnie. Zastanów się, a jak czegoś nie rozumiesz to doczytaj. Jeśli na nurtujące cię pytanie nie znajdziesz odpowiedzi zapraszam cię po pomoc na kontakt@kasaznetu.pl lub na facebooku - chętnie odpowiem. Na końcu tego tekstu znajdziesz informację, która wyjaśni ci w jaki sposób mógłbyś mi się odwdzięczyć za trud włożony w pisanie tego poradnika. NIE JEST TO OBOWIĄZEK i podkreślę to wyraźnie. Zresztą świadczy o tym fakt, że poradnik jest ogólnodostępny i możesz już teraz się z nim zapoznać...

 

Przez pewnien czas (jeszcze nie określiłem jaki) poradnik ten będzie dostępny zupełnie za darmo.


Od czego zacząć?

 

Aby zarobić wspomniane pieniądze zaczynamy od rejestracji w programach partnerskich. Możesz to zrobić poniżej. Dlaczego dwa? Głównym programem, w którym działam i go polecam jest Comperialead. Ale program Money2Money również ci się przyda i to nawet bardzo. Z czasem na stronie będą też polecane inne programy i na pewno o tym poinformuję. Ok zatem do dzieła.

 

edit!

Dodałem do tego poradnika kolejny program partnerski, w którym warto się zarejestrować. Jest to program eBroker. Zdecydowanie przyda ci się również. Więc rejestrujesz się w sumie w trzech programach.

 

Rejestracja jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje!

 

 

Program partnerski COMPERIALEAD

(aktywacja konta do 48 godzin)

 Program partnerski Money2Money

(aktywacja konta do 5 dni roboczych)

 

 


Program partnerski eBroker

 

 

 

Uwaga! W przypadku programu M2M może pojawić się problem z akceptacją waszego konta. Jeśli uda ci się aktywować tam konto to super. Ale jeśli nie dostaniesz akceptacji to nie przejmuj się tym. Głównie powinno ci zależeć na platformie jaką jest Comperialead. M2M to tylko taki bonusik można zarobić tam dodatkowe pieniądze. Oprócz tych dwóch są inne o czym przekonasz się z czasem więc brak akceptacji tam konta nie zamknie ci drogi do zarobienia wspomnianych pieniędzy.

 

Krótka instrukcja co wpisywać podczas rejestracji:


1. Metoda promocji - własna strona (jeśli posiadasz), email marketing, inne działania, inne metody promocji: reklamy google, facebook, znajomi, inne programy partnerskie.

2. Czy posiadasz bazy meilingowe - TAK,

3. Wielkość posiadanych baz - wpisz ile chcesz (np. jakiś przedział 100-200),

4. Czy masz doświadczenie w SEO/SM –TAK,

5. Czy masz doświadczenie w programach partnerskich? - TAK. W Comperialeadwpisujesz, że w Money2Money i eBroker, a w M2M wpisujesz, że w Comperialead i eBroker. Dopisz jeszcze na przykład mBank.pl, bankier.pl

6. Adres strony na której chcesz promować - jeśli nie posiadasz własnej to wpisz http://facebook.com

7. Czy jesteś zainteresowany promowaniem produktów finansowych - TAK.

8. W m2m trzeba wybrać z listy rodzaj serwisu www. Wybieramy ten link (stronę), którą wygenerował nam program, z naszym loginem.

 

Krótki wstęp


Czy płacisz za swoje konto bankowe? Czy bank pobiera jakąś opłatę za prowadzenie rachunku, a nie daj boże za wykonanie przelewu czy sprawdzenie salda w bankomacie!? Jestem zdania, że w dzisiejszych czasach przy tak dużej konkurencji jest to niedopuszczalne żeby bank na nas zarabiał! Logicznie myśląc, czy jest to uczciwe że bank pobiera dodatkowe opłaty za to, że może trzymać nasze pieniądze, obracać nimi itp. a ty żeby zobaczyć ile masz pieniędzy musisz za to zapłacić? Czy bank dba o starych klientów? Zdecydowanie nie! Liczą się tylko ci nowi… Dlaczego więc masz płacić za konto różne opłaty jak u konkurencji możesz mieć prowadzenie konta całkowicie za darmo? Możliwości płynące z programów partnerskich pozwalają nam zarabiać na bankach, a nie bankom na nas. I właśnie w tym miejscu pokażę ci jak to robić.

 

Dlaczego bankom opłaca się płacić za polecanie i jak wychodzą na tym na swoje? Ponieważ to jeden z najtańszych sposobów na pozyskanie klienta. Z szacunków ekspertów wynika, że koszt pozyskania nowego klienta – użytkownika rachunku osobistego – to dla banku kwota między 300 a 400 zł. Najdroższym sposobem pozyskiwania nowych klientów jest kampania reklamowa w ogólnokrajowych mediach elektronicznych. Instytucjom opłaca się więc płacić swoim klientom za akwizycję, ponieważ to dużo tańsze, a przy tym skuteczne. Zwłaszcza, że klient polecony przez innego jest zwykle wierniejszy bankowi i wykonuje więcej operacji niż klient pozyskany w tradycyjny sposób.

 

Dlaczego nazywa się to sposobem na 500 zł - 1500 zł, a nie np. sposobem na 800 zł? Otóż dlatego, że nie każdy zarobi taką samą kwotę ze względu na różne okoliczności. Będę w tym poradniku starał się wszystko wyjaśnić.

 

Zarobek polega na uzyskiwaniu prowizji od banków, parabanków (ale ty wypłatę dostaniesz z programu partnerskiego, a nie bezpośrednio od banku). Prowizję otrzymamy za założenie darmowych kont bankowych lub za uzyskiwanie darmowych pożyczek. Jeżeli z pewnych powodów nie chcesz brać pożyczek lub masz obawy co do ich uzyskania  nie musisz tego robić. Na samych kontach bankowych zarobisz co najmniej 500 zł. Nie zniechęcaj się od razu i doczytaj poradnik do końca. Wszystkie wątpliwości wyjaśniam. Uwierz mi, że warto!

 

W Comperialead abyś mógł generować linki i banery (linki, z których będziesz zakładał konta, brał pożyczki) musisz dołączyć do kampanii. Wchodzisz na Narzędzia/Linki i np. na Konta osobiste/Nest Bank - klikasz DOŁĄCZ DO KAMPANII / zaznaczasz link i baner (lub sam link) i następnie żółty ,,przycisk" ZGŁOŚ SIĘ. Z doświadczenia wiem, że na drugi dzień zgłoszenie powinno być zaakceptowane i będziesz już miał możliwość generowania linków. Niestety może pojawić się też czasem taki problem, że będziecie długo czekać na akceptację jakiejś kampanii. Może to być spowodowane zbyt dużą ilością osób już promujących tą kampanię lub szczegółowymi warunkami jakie musi spełniać partner aby mógł promować daną kampanię (np. własna strona www.). Niektóre z kampanii są ogólnodostępne i nie trzeba do nich dołączać.

 

W przypadku programu Money2Money linki dostępne są od razu po aktywacji konta. Do żadnej kampanii nie musisz się zgłaszać. Zaczynamy od Comperialead.

 

PRZYKŁAD - zakładanie konta w NEST Bank


Jeśli obraz jest nieczytelny - otwórz go w nowym oknie lub na nowej karcie klikając prawym przyciskiem myszy.

 

Po zaakceptowaniu przez program waszej kampanii pojawi się możliwość generowania linków jak na zdjęciu poniżej. Przy każdej kampanii znajduje się opis warunków do spełnienia aby wasza prowizja była zaliczona i wypłacona przez bank. Czytaj je dokładnie!  Nie zawsze wystarczy samo podpisanie umowy o konto. Czasami konieczne będzie wykonanie określonych akcji jak na przykład wykonanie transakcji kartą wydaną do konta czy zalogowanie do bankowości internetowej.

 

 Jeśli obraz jest nieczytelny - otwórz go w nowym oknie lub na nowej karcie klikając prawym przyciskiem myszy.


Dokładnie w ten sam sposób postępuj w przypadku innych banków czy pożyczek pozabankowych! Po każdej poprawnie wykonanej akcji nasz wniosek powinien pojawić się w Statystyki/Wnioski.

 

Niektóre kampanie mogą zostać wstrzymane i nie będziesz mógł na tym produkcie zarobić. Ale też spokojnie jak została wstrzymana to może i zostać wznowiona. A dodatkowo mogą pojawić się jakieś całkiem nowe, których wcześniej nie było. Jak już nauczycie się poruszać po całym panelu w programie to polecam sobie wejść w każdą zakładkę i zobaczyć co tam jest i jakie produkty można promować. Ja się na przykład pozytywnie zaskoczyłem tym, że miałem zmieniać dostawcę Internetu na UPC i okazało się, że UPC było w produktach dostępnych do promowania na Comperialeadi mogę zgarnąć za założenie neta jeszcze dodatkowo 100 zł. Dlatego warto się zapoznać ze wszystkim. Może jest tam coś z czego korzystacie lub będziecie korzystać i da się dodatkowo na tym zarobić?

 

Jeżeli chodzi o wysokość prowizji to zdecydowanie polecam zakładać konta bankowe z linków polecających w programie Comperialead natomiast pożyczki (ich większość) w programie Money2Money. Zachęcam do samodzielnego porównywania ofert pomiędzy dwoma programami i wybieranie tych korzystniejszych dla nas (z wyższą prowizją). 

 

Przydatne informacje


Wygenerowane linki warto wklejać do tzw. „czystej przeglądarki” – z wyczyszczoną historią przeglądania i plikami cookies. Może się zdarzyć, że twój wniosek nie będzie poprawnie zliczony jeśli tego nie zrobisz.

 

Możesz poprosić o założenie konta kogokolwiek. Mój brat np. poprosił rodziców - dla nich zakładał konta ze swojego polecenia. Dla przykładu założył dla nich tylko po jednym koncie w banku NEST - 140 zł zarobione. Założył je również na siebie bo nie miał tam konta - kolejne 70 zł. I tak, tylko z jednego banku, tylko w małym rodzinnym gronie zarobił 210 zł. Z pozostałymi bankami możesz postępować tak samo. Możliwości są nieograniczone (znajomi, rodzina itp.). Ale tutaj też kolejna rada. Dla przykładu zakładasz na siebie konto w NEST Bank na swoim komputerze. I jeśli będziesz chciał z tego samego komputera założyć konto np. na rodzica to najlepiej jeśli będzie to zrobione z innego adresu IP. Jeśli twój Internet ma zmienne IP to pół biedy, rozłączasz Internet i masz nowe IP, czysta przeglądarka i zakładasz drugie konto. Ale jeśli nie masz zmiennego IP to jest na to prosty sposób. Załóż wtedy konto z Internetu z twojego telefonu lub tabletu (większość teraz chyba ma). W Internecie z telefonu (transmisja danych) wystarczy włączyć i wyłączyć tryb samolotowy - po każdym rozłączeniu i połączeniu masz nowe IP. Możesz też np. zrobić to w pracy, u sąsiada czy gdzie tam chcesz byle nie z tego samego adresu IP.

 

Co po wypłaceniu prowizji? Czy muszę użytkować te konta?

 

Nic nie musisz! Jeśli konto spełnia twoje oczekiwania możesz je sobie zostawić i korzystać z niego. Jeśli nie chcesz go użytkować konto bez żadnych konsekwencji możesz zamknąć. Jak to zrobić? W sieci łatwo można znaleźć instrukcje zamykania kont w poszczególnych bankach. W zdecydowanej większość można to zrobić z poziomu bankowości internetowej.

 

Do tej pory było wyłącznie o kontach bankowych. Otóż w programach partnerskich są również oferowane inne produkty np.  pożyczki w tzw. parabankch (inaczej też chwilówki), na których też nieźle da się zarobić. Tak szczerze mówiąc pierwsze pieniądze w tym systemie zarobiłem właśnie na pożyczkach krótkoterminowych. Możesz zatrzymać się tylko na kontach bankowych, ale ja brałem chwilówki wszędzie gdzie się dało.Uważam, że nie trzeba się tego bać. Ktoś mi nawet kiedyś powiedział, że dzięki temu można zbudować sobie fajną historię kredytową, która może kiedyś przydać ci się np. jak będziesz się starał o kredyt hipoteczny. Naprawdę ładne prowizje tutaj wpadają. Na pewno gdzieś już słyszałeś, że ludzie bardzo się zadłużają w tego typu instytucjach np. Provident, że płacą wysokie koszty pożyczek, opłat przygotowawczych itp. Myślę, że jest to prawdą ale jeśli zrobisz to umiejętnie przy mojej pomocy to nie poniesiesz żadnych kosztów lub ten koszt będzie minimalny, taki który zrekompensuje ci wysokość otrzymanej prowizji. Wiem to doskonale, bo tak jak mówiłem testowałem to wszystko na sobie. Ważne jest żeby szukać takich pożyczek gdzie pierwsza jest za darmo (bez żadnych ukrytych opłat, 0 %) lub takie, które mają jakąś drobną opłatę, ale w porównaniu do prowizji jaką zgarniesz jest ona na bardzo akceptowalnym poziomie i warto ją ponieść.

 

Co do wysokości prowizji musisz sprawdzić je sobie sam. Jest tego zbyt wiele i mogą się zmieniać. W każdym programie partnerskim jest dokładny opis kampanii, warunków i możliwej do uzyskania prowizji.

Przykłady wysokości prowizji na początek lipca 2018 w programie Comperialead:

- Konto Freemium T Mobile Usługi Bankowe – 70 zł

- Millennium Bank konto 360 stopni – 70 + 30 zł

- Szybka pożyczka w Vivus.pl (Pierwsza pożyczka) – 140 zł

- Wonga - Pożyczka online – 100 zł

 

Ważne porady!


Warto do tego celu założyć sobie osobny adresemail oraz kupić jakiś inny starter (numer telefonu). Unikniemy dzięki temu późniejszego spamu. Jeśli nie masz takiej możliwości to dzięki nowym przepisom o ochronie danych osobowych do każdej takiej instytucji wystarczy napisać prośbę o zaprzestanie przetwarzania danych osobowych i nikt już do was nie zadzwoni ani nie napisze.

 

Poniższy opis i przykład zawiera warunki i prowizje, które obowiązywały jak brałem pożyczki na siebie już jakiś czas temu więc mogło się coś w tych kwestiach zmienić. Pamiętaj, że to tylko przykłady.

 

Większość pożyczek może być udzielona tylko osobom powyżej 21 lat. To jest coś czego nie przeskoczysz. Oczywiście rada taka sama jak przy kontach - możesz poprosić np. rodziców - starszego brata, siostrę itp. Pożyczki nie są też obowiązkowe. Możesz całkowicie z nich zrezygnować i skupić się tylko na kontach bankowych. Ja nie odpuściłem i brałem co się dało - bo mogłem no i chciałem trochę więcej zarobić. Ale nawet jeśli nie ukończyłeś 21 lat to sprawdź te wszystkie pożyczki, regulaminy - nie prowadziłem rejestru które firmy tak mają bo mnie to akurat nie dotyczyło.

 

Na co musisz uważać? Taki Ferratum Bank oferował pierwszą pożyczkę dla nowego klienta za 0 % tzn. bierzesz 100 zł na 5 dni, dostajesz 100 zł na konto i na drugi dzień oddajesz 100 zł. Zgarniało się za to 50 zł prowizji. Proste prawda? Jak wcześniej wspomniałem możesz wziąć pożyczkę jak jesteś nowym klientem. Ferratum Bank pod swoim szyldem ma bodajże 10 stron/firm/podfirm (zwał jak zwał), gdzie oferuje pożyczki. Jeśli dostaniesz te 100 zł w Ferratum Bank i następnie złożysz wniosek o pożyczkę w jakimś innym parabanku, który będzie własnością Ferratum Bank nie będziesz już dla niego nowym klientem. Dlatego zawsze przed wysłaniem wniosku dokładnie sprawdzajcie koszty pożyczki. Zaraz po rejestracji jeśli jesteś już w ich bazie to pokaże ci to i jak zobaczysz, że koszty pożyczki wzrosły lub dostaniesz informację, że już jesteś klientem po prostu odpuść tą pożyczkę, nie wysyłaj wniosku, są inne. Proponuję zaczynać od składania wniosków/ubiegania się o te pożyczki, które mają najwyższą prowizję.

 

Jak bierzecie pożyczkę bierzcie zawsze najmniejszą kwotę np. 100 zł na 5 dni. Dlaczego 5 dni, a nie 1 dzień bo czasem się tak da? Ponieważ jeżeli chodzio koszt pożyczki to już żadna różnica. Pierwsza pożyczka i tak będzie za darmo - nie ważne czy ustawisz spłatę na 1 dzień czy 20 dni. Masz wtedy więcej czasu na jej spłatę np. w przypadku awarii twojego banku. Lepiej mieć zapas.

 

Wszystko sobie zapisuj! Stwórz sobie tabelę, zapisuj loginy, hasła, kwoty pożyczki, na ile pożyczyłeś, termin spłaty itp. Nie bierz wszystkiego na raz! Żeby się nie pogubić. Ja stosowałem taką zasadę, że brałem dwie pożyczki, na drugi dzień spłacałem i brałem kolejne dwie. Ale nic nie stoi na przeszkodzie brać większą ilość pożyczek na raz.

 

Pożyczki w M2M i Comperialead (a także innych programach) się powielają czyli są dostępne w obu programachale stosowane są różne wysokości prowizji. Sprawdź to sobie i zobacz gdzie jest wyższa prowizja. Np. M2M dawał w przypadku pożyczki w Wonga 90 zł prowizji, a Comperialead 100 zł więc tą pożyczkębrałem w Comperialead. Ale zachęcam do samodzielnego sprawdzania aktualnych stawek - może coś się zmieniło?

 

Nie zawsze dostaniesz pożyczkę! W moim przypadku zostało mi udzielonych mniej więcej 70% pożyczek, a30 % to odmowy udzielenia. Dlaczego? Przyczyn może być wiele. Takie banki mają możliwość sprawdzania twojej zdolności kredytowej w biurach informacji kredytowych itp. Jeśli coś im się nie spodoba mogą odmówić jak w każdym banku. Można w necie poczytać jak działają takie firmy, co sprawdzają, co może być przyczyną nie udzielenia pożyczki. W związku z tym, że muszą cię sprawdzić potrzebują czasem wielu danych (pracodawca itp.) Nie bójcie się tego. Jak w każdym banku, żebyś mógł dostać pożyczkę trzeba podać swoje dane, inaczej się nie da. Pomyśl sam, czy ty pożyczyłbyś pieniądze kompletnie anonimowej osobie? To działa na takiej samej zasadzie. Otrzymasz kilka telefonównp. żeby potwierdzić dane (nie możesz podawać zmyślonego numer telefonu). Uważam, że takie rozmowysą warte tych prowizji. Nie bój się tego! Zawsze podawaj prawdziwe dane i informacje, tutaj nie da się oszukiwać.

 

Zarówno M2M jak i Comperialead oferują dużo pożyczek (sami zobaczycie ile ich tam jest). Sprawdźcie każdą i wybierzcie tylko te darmowe lub z bardzo niską opłatą. Musisz sam sobie to sprawdzić - może pojawiła się jakaś nowa, jest darmowa i ma dużą prowizję?

 

Jak już wcześniej wspominałem w M2M linki dostępne są od razu po akceptacji konta. Można je znaleźć w Narzędzia/Linki/Pożyczki pozabankowe oraz Kredyty gotówkowe. Kopiujemy link i wklejamy do czystej przeglądarki. Po poprawnie złożonym wniosku powinno nam wyświetlić to na stronie głównej (liczba wniosków z bieżącego miesiąca). Ale uwaga! Nie zawsze wniosek pojawi się od razu.  Czasem po godzinie, czasem na drugi dzień. Raz nie pojawił mi się w ogóle ale jak sobie podliczyłem to i tak mi go rozliczyli. Jeśli będziesz stosował zasadę czystej przeglądarki nie powinno być problemów ze zliczaniem wniosków. W Comperialead to samo, chociaż tutaj wnioski pojawiały się bardzo szybko.

 

W M2M można na bieżąco sprawdzać sobie stawki i warunki w tabeli prowizji dostępnej w panelu tj. Rozliczenia/Tabela prowizji. W Comperialead kwoty prowizji i warunki jakie trzeba spełniaćsą od razu widoczne z poziomu generowania linków w konkretnej kampanii. W przypadku Comperialead wszystkie złożone wnioski wraz z wysokością potencjalnej prowizji można łatwo przejrzeć w panelu klienta tj. Statystyki/Wnioski. W M2M nie jest tak przejrzyście i tam pokaże wam tylko ilość wniosków Dodatkowe szczegóły w M2M są dostępne w Statystyki/Statystyki szczegółowe. Jak wniosek będzie rozliczony to pojawi się wtedy suma do wypłaty. Z doświadczenia wiem, że M2M trochę szybciej od Comperialead rozlicza wnioski. Ale zarówno w obu przypadkach trzeba się uzbroić w cierpliwość. Kasy nie wypłacisz na drugi dzień! W zasadach obu tych programów można poczytać w jakich terminach rozliczane są wnioski, kiedy realizowane są wypłaty itp. Poczytaj sobie w wolnej chwili. W praktyce czasem wyjdzie też inaczej. Np. pożyczkę, którą wziąłem w Kredito24 Comperialead rozliczył mi w terminie zapisanym w ich zasadach. A jeżeli chodzi o pożyczkę w Vivus spóźnili się o miesiąc - ale ważne że rozliczyli.

 

Mam nadzieję że informacje zawarte tutaj będą dla ciebie pomocne i uda ci się zarobić pewną sumę pieniędzy. Na pierwszy rzut oka po wykonaniu powyższych kroków największą korzyścią dla ciebie jest zarobek. Ale ja uważam, że jest coś zdecydowanie lepszego - wiedza pokazująca ci w jaki sposób funkcjonują programy partnerskie. Już wiesz, że jeśli kolega będzie chciał założyć konto bankowe warto podesłać mu swój link polecający - ty zarobisz, kolega dowie się o koncie bez opłat, a często nawet będzie się to łączyło z jakąś fajną promocją.

 

Na koniec jeszcze raz zachęcę cię do systematycznego przeglądania pojawiających się kampanii. Po jakimś czasie może pojawić się coś co cię zainteresuje i będzie warte polecenia sobie lub znajomemu. Zapraszam cię również do zapoznania się z innymi programami opisanymi na tej stronie, a także uczenia się metod zarobku przy ich pomocy na inne sposoby gdyż ideą programów partnerskich jest polecanie produktów nie tylko sobie i znajomym. Najważniejsze to nauczyć się docierać z ofertą do większego grona osób.

 

Na wstępie do tego poradnika wspomniałem, że będziesz miał okazję mi za to w pewien sposób podziękować. Nie wymagam tego od ciebie, ale nie ukrywam, że byłaby to dla mnie ogromna motywacja do uzupełniania tej strony o kolejne warte uwagi metody na zarobienie pieniędzy w sieci. Otóż jeśli uważasz, że zasługuję na "wynagrodzenie" to poniżej znajduje się baner, z którego jeśli założysz konto w banku NEST to ja otrzymam prowizję z programu. Jeśli zdecydujesz się pomniejszyć swoje ewentualne wynagrodzenie o skromne 70 zł (aktualnie obowiązująca prowizja od tego banku) zmotywujesz mnie tym do dalszego działania jeszcze bardziej. Zapewne zapoznałeś się już albo wkrótce zapoznasz z oferowanymi produktami w programach oraz obowiązującymi tam prowizjami. Myślę że szybko zauważysz,że 70 zł (które wypłaci mi program - nie ty) to bardzo skromne wynagrodzenie za trud włożony w ten poradnik. Na facebooku za taki poradnik (no może nie do końca taki tylko o wiele skromniejszy), musiałbyś "zapłacić" założeniem 4-6 kont bankowych. I o taką ilość prowizji zarobiłbyś mniej niż teraz.


 

Wysokich zarobków!Chcesz potwierdzenia moich słów? Zapraszam cię do zestawienia zarobków z programów partnerskich.

 

esli12
Jak zarobić 500 - 1500 zł - poradnik krok po krokuCzytań: 1084

Sponsorowana:

Skontaktuj się z nami:

Reklama