Witaj na naszej stronie Kaza Z netu .Tutaj możesz poznać najlepsze techniki zarabiania w internecie. Nie rozsyłamy niechcianego spamu a jedynie dajemy możliwości zarobku. poznawaj najlepsze techniki zarabiania w internecie i uzyskaj w końcu wolność finansową.
informacjaNie dajemy gwarancji zarobienia poprzez serwis kasaznetu.pl, po więcej informacji odsyłamy ...tutaj...

Początkujący w temacie kryptowalut? Polecam ci polską giełdę BitBay:

Początkujący w temacie kryptowalut? Polecam ci polską giełdę BitBay
Treść Programu:

 

Od czego zacząć przygodę z kryptowalutami? Aby odpowiedzieć ci na to pytanie posłużę się swoim własnym doświadczeniem i opiszę tutaj swoją własną sytuację. O kryptowalutach, a konkretniej o bitcoin usłyszałem ok 2 lata temu. Wtedy nie do końca zainteresował mnie ten temat i bardzo dziś tego żałuję. Po kilku miesiącach od usłyszenia o bitcoinie postanowiłem temat bardziej zgłębić. I już po chwili stałem się posiadaczem mojej pierwszej kryptowaluty. Był to oczywiście bitcoin. 

 

Poszukiwania w sieci trwały dosyć długo i wybór w końcu padł na polską giełdę BitBay. Powstała w 2014 roku w Katowicach. Od początku istnienia giełdy dyrektorem generalnym (CEO) jest Sylwester Suszek – autorytet w dziedzinie kryptowalut, członek Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin, propagator idei walut cyfrowych w Polsce i prelegent na wielu konferencjach branżowych.

 

Kilka powodów, dla których wybrałem właśnie tą giełdę:

- polska firma, a co za tym idzie polski interfejs,

- jest to giełda gdzie można bez problemu wpłacić i wypłacić waluty FIAT (tj. pln, euro, usd),

- posiada w swojej ofercie już kilka liczących się kryptowalut i ciągle się rozwija.

 

Od października ubiegłego roku została wprowadzona nowa wersja giełdy Bitbay 3.0 Została stworzona z myślą o traderach, dla których liczy się przede wszystkim szybkość transakcji. Aby sprostać ich oczekiwaniom nowa odsłona BitBay została zoptymalizowana oraz wzbogacona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe.

 

Giełda udostępnia opcję utworzenia karty do konta – umożliwiającej wygodne płacenie w sklepach i wypłaty w bankomatach.

 

Rejestracja jest banalnie prosta i sprowadza się do podania adresu email i kilku innych danych.

 

 

 

Obecnie giełda przeniosła już swoją siedzibę na Maltę ale wszystkie funkcjonalności dla polskich użytkowników zostały takie same. W skrócie mówiąc głównym powodem są irracjonalne przepisy polskiego prawa, restrykcje ze strony Komisji Nadzoru Finansowego, jak i Krajowej Administracji Skarbowej. Można już zauważyć, że firma za granicą rozwija się doskonale. Zostały w ostatnim czasie wprowadzone nowe waluty i zapowiadane są kolejne. Rejestracji możesz dokonać powyżej lub poprzez baner znajdujący się nad tą informacją. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z kryptowalutami polecam ci zacząć od wpłacenia małej kwoty i wypróbowania wszystkich funkcjonalności giełdy.

 

 

esli12Początkujący w temacie kryptowalut? Polecam ci polską giełdę BitBayCzytań: 254

Sponsorowana:

Skontaktuj się z nami:

Reklama