Witaj na naszej stronie Kaza Z netu .Tutaj możesz poznać najlepsze techniki zarabiania w internecie. Nie rozsyłamy niechcianego spamu a jedynie dajemy możliwości zarobku. poznawaj najlepsze techniki zarabiania w internecie i uzyskaj w końcu wolność finansową.
informacjaNie dajemy gwarancji zarobienia poprzez serwis kasaznetu.pl, po więcej informacji odsyłamy ...tutaj...

CryptoTab - kop Bitcoiny na swoim komputerze:

CryptoTab - kop Bitcoiny na swoim komputerze
Treść Programu:

 

CryptoTab to darmowy dodatek do przeglądarki Chrome lub Firefox. Możesz go pobrać również jako pełną wersję przeglądarki i tą opcję ci polecam gdyż oprócz tego, że jest bardzo przejrzysta (jest to zmodyfikowana wersja Chroma) to działa od niego w niektórych przypadkach nawet 800 razy szybciej!

 

Jak zacząć?


Wystarczy, że pobierzesz wtyczkę lub przeglądarkę z tego linku lub z baneru po prawej stronie. I właściwie już po uruchomieniu przeglądarki zaczynasz wydobywać BTC! 

 

 

Funkcjonalność przeglądarki jest bardzo prosta do opanowania. Cała filozofia sprowadza się do ustawienia suwaka gdzie określamy ile naszych zasobów (naszego procesora) przydzielimy do kopania. Jeśli ustawisz suwak na maxa na pewno zauważysz, że sprzęt zaczyna chodzić głośniej, a praca komputera wyraźnie zwolniła. Nie polecam ci ustawiania go w ten sposób gdyż owszem wykopiesz więcej ale kosztem spadku komfortu korzystania z komputera, a także kosztem szybszego zużywania sprzętu. Ja od początku suwak mam ustawiony na 50 % i nie odczuwam żadnych wyraźnych problemów z użytkowaniem mojego sprzętu. Musisz wziąć pod uwagę, że komputery różnią się od siebie znacznie i sam musisz dopasować określenie mocy wydobycia do twojego komputera. Na pewno lepiej mają te osoby, które na co dzień korzystają z komputera stacjonarnego w dodatku z mocnym procesorem. Zrób kilka testów i ustaw program tak aby nie obciążać znacząco twojego sprzętu i aby korzystanie z niego było komfortowe.

 

Ile można zarobić?


Ta kwestia jest ciężka do określenia gdyż będzie to zależało od wielu czynników. Wpływ będzie miała moc komputera (procesora), ilość czasu kiedy program będzie aktywny (ile komputer będzie włączony), a także to ile mocy w tym celu udostępnisz. Zrób kilka testów i po kilku dniach będziesz w stanie obliczyć ile mniej więcej dzięki temu uda ci się wykopać BTC.

 

Kwestie wypłat, określania mocy wydobycia, generowania linku polecającego są dziecinnie proste i każdy kto na co dzień korzysta z komputera powinien sobie poradzić. Jeśli będziesz miał jakieś pytania zapraszam do kontaktu.

 

Uwaga! Jak zwiększyć twoje zarobki dzięki CryptoTab?


Otóż program posiada system poleconych i to aż do 10 poziomów. Im więcej osób namówisz do korzystania z przeglądarki tym więcej BTC wpłynie na twoje konto. System prowizyjny doskonale przedstawia poniższa ilustracja:

 

 Jeśli obraz jest nieczytelny - otwórz go w nowym oknie lub na nowej karcie klikając prawym przyciskiem myszy.

 

 

Zatem zapraszaj znajomych, rodzinę, ogłoś się na jakimś forum lub grupie i zdobywaj poleconych.

 

Podsumowanie


Czy warto się w to bawić? Zdecydowanie tak! BTC wpadają nam podczas surfowania po sieci. Warto jeszcze bardziej jeśli lubisz polecać i przedstawisz ten sposób nowym osobom, które zarejestrują się z twojego linku partnerskiego. Link odnajdziesz od razu po wejściu do przeglądarki. Im więcej osób kopiących pod tobą tym więcej zarabiasz. CryptoTab jest w 100% wypłacalne, a wokół programu zgromadziła się już pokaźna społeczność aktywnie udzielająca się i promująca program. Dla początkującego górnika zdecydowanie polecam!

 

Aktualizacja 20.07.2018 r.


POTWIERDZENIA WYPŁAT

 

 

esli12
CryptoTab - kop Bitcoiny na swoim komputerzeCzytań: 616

Sponsorowana:

Skontaktuj się z nami:

Reklama