Witaj na naszej stronie Kaza Z netu .Tutaj możesz poznać najlepsze techniki zarabiania w internecie. Nie rozsyłamy niechcianego spamu a jedynie dajemy możliwości zarobku. poznawaj najlepsze techniki zarabiania w internecie i uzyskaj w końcu wolność finansową.
informacjaNie dajemy gwarancji zarobienia poprzez serwis kasaznetu.pl, po więcej informacji odsyłamy ...tutaj...

Zarób łatwo 47 - 109 zł z serwisem TransferGo:

Zarób łatwo 47 - 109 zł z serwisem TransferGo
Treść Programu:

 

Na mojej stronie czas od czasu będę umieszczał również takie sposoby jak ten poniżej. Swego czasu za podobną akcję w innym serwisie udało mi się kiedyś zarobić ok 450 zł ale to tylko dzięki temu że posiadałem kilka starterów (numerów). Ale to było kiedyś i tutaj się nie da aż tyle zarobić więc do rzeczy.

 

Kojarzysz stronę transferGo? Służy ona do tanich płatności zagranicznych. Bardzo często użytkowana przez Polaków przekazujących pieniądze np. z i do Wielkiej Brytanii. Zanim dowiedziałem się o tym sposobie z usług strony już korzystałem i nigdy nie było żadnych problemów. Mam brata w Anglii więc sposób przetestowałem i polecam!

 

Jak można na tym zarobić?

 

Otóż obecnie serwis prowadzi fajną akcję promocyjną i na zachętę podaruje ci 10 funtów (ok 48 zł) za wykonanie pierwszego przelewu na co najmniej 150 funtów (ok 770 zł). Przelew rzecz jasna będzie zagraniczny więc musisz znać kogoś, kto takie konto zagraniczne posiada. W dzisiejszych czasach nie powinno być z tym problemu gdyż chyba każdy ma jakiegoś znajomego lub kogoś z rodziny przebywającego za granicą. 

 

Dlaczego serwis daje za coś takiego pieniądze? Otóż jest to bardzo dobra metoda na przyciągnięcie klienta. Tak samo jak jest z kontami bankowymi. Gwarantuję ci, że jeśli twój znajomy przebywający za granicą nie korzystał wcześniej z transferGo po wykonaniu tej akcji na pewno zostanie z serwisem na dłużej. Przelewy są na prawdę mega tanie!

 

Krok po kroku wygląda to następująco:


1. Rejestrujesz się z tego linku lub poniżej. Klikamy zielony przycisk Zarejestruj się. Jest to bardzo ważne! Jeżeli zarejestrujesz się bezpośrednio ze strony nie otrzymasz premii 10 funtów!

 

 

Podczas rozpoczynania rejestracji powinieneś ujrzeć komunikat z informacją, że podarowałem ci 10 funtów.

 

 

 

2. Uzupełnij dane w twoim profilu. Podajesz imię, nazwisko, adres itp. Na tym etapie polecam ci od razu zweryfikować sobie koto. Bez tego i tak nie uda ci się wypłacić otrzymanej nagrody. Ja wysyłałem prawo jazdy. Opcji weryfikacji jest kilka. Prawo jazdy, dowód osobisty, paszport lub poprzez e-bankowość. Niestety nie ma tam raczej polskich banków. Bardziej może przydać się do weryfikacji twojemu znajememu zagranicą. Moja znajoma bez problemu zweryfikowała w ten sposób konto w Anglii.

 

W celu bezproblemowego przeprowadzenia całej akcji musisz zweryfikować zarówno tożsamość jak i adres. Powino to wyglądać tak:

 

Dzięki weryfikacji tożsamości jako bonus otrzymasz też kody promocyjne na dwa darmowe przelewy. Jeden za weryfikację tożsamości, a drugi za adres. Zaoszczędzisz też na czasie bo przelew może być natychmiastowy i zarobisz troszkę więcej bo odpadną koszty przelewu.

 

Serwis poprzez weryfikację zabezpiecza się przed zakładaniem wielu kont w celu wyłudzenia prowizji. 

 

3. Wykonujemy przelew. Kwotę jaką musisz przelać to co najmniej 770 zł (lekki zapas biorąc pod uwagę kwestie różnic w kursie walut). Opłatę ustawiasz standardową (1,99 zł) żeby ponieść jak najmniejsze koszty przelewu. Jeśli ustawisz opłatę wyższą (9,99 zł) to wszystko przejdzie dużo szybciej ale kilka złotych mniej zarobisz. Jeśli ci się nie śpieszy i możesz poczekać 3 dni daj najtańszą opłatę. Jeśli zewryfikowałeś wcześniej konto i posiadasz już kod promocyny dzięki niemu możesz dokonać przelewu natychmiastowego i darmowego! Po wykorzystaniu kodów promocyjnych, aby w dalszym ciągu zarabiać pozostanę ci opcje płatnych przelewów co i tak jest opłacalne.


4. Wprowadzasz dane odbiorcy oraz numer konta (twojego znajomego za granicą).

 

5. Dokonujesz płatności kartą płatniczą/kredytową lub przelewem internetowym. Ja puściłem kartą kredytową bo sobie nie dawno wyrobiłem. Nie musiałem mieć nawet pieniędzy na koncie.

 

6. Gdy twój znajomy otrzyma już pieniądze, na koncie w serwisie powinno pojawić się 10 funtów (jest to bonus za to że wykonałeś swój pierwszy przelew w serwisie). Jak konto jest zweryfikowane możesz już zlecić pierwszą wypłatę.

 

7. Zapraszasz znajomego do rejestracji (tego, któremu wysłałeś pieniądze na konto) - wysyłasz mu swój link do rejestracji. Znajomy zakłada konto po to aby również otrzymać 10 funtów (jako nowy klient, który wykona transakcję na minimum 150 funtów).

 

8. Znajomy po otrzymaniu pieniędzy od was na swoje konto bankowe od razu dokonuje przelewu zwrotnego z wcześniej założonego konta w serwisie transferGo wskazując wasze konto bankowe w Polsce.


Uwaga! Kwestia weryfikacji dotyczy również znajomego. Bez tego cała akcja będzie średnio opłacalna, a dzięki weryfikacji znajomy również otrzyma kody promocyjne do darmowych przelewów. Dzięki temu gdy konta są zweryfikowane całą akcję można przeprowadzić w ciagu godziny. Pieniądze zdążą obrócić tam i z powrotem.

 

I teraz najważniejsze żeby wyjśc na tym na plus! Pokażę ci to na przykładzie z konkretnego jednego dnia. 

 

Wysyłasz 760 zł, a znajomy otrzymuje 154,52 GBP na konto bankowe.

 

Znajomy musi ci odesłać dokładnie to co otrzymał tj. 154,52 GBP + 10 GBP Łącznie odsyła ci 164,52 GBP

 

Gdy kasa do ciebie wróci znajomemu od razu nalicza 10 GBP w serwisie transferGo po czym zleca wypłatę na swoje konto bankowe. Jak pieniądze dojdą mu na konto wychodzi na zero.

 

Ty na konto otrzymujesz około 775 zł

 

Naliczy ci też 10 GBP w serwisie za to, że twój zaproszony znajomy wykonał swój pierwszy przelew na min. 150 funtów.

 

Po wypłaceniu tego na konto twój zysk wynosi: 10 funtów za wykonanie pierwszego przelewu, 10 funtów za to, że znajomy wykonał pierwszy przelew i ok 15 zł, które wróciło do ciebie w przelewie.

 

Znajomy jest na zero, a ty masz zarobione ok 109 zł. Oczywiście jeśli chcesz możecie się jakoś dogadać, żeby odesłał ci trochę mniej pieniędzy, żeby chociaż niewielką kwotę był na plus. 

 

9. Zlecasz wypłatę. Przelew otrzymasz w ciągiu 3-5 dni roboczych. 

 

Podsumowanie

 

Ryzyka nie ponosisz żadnego gdyż nie wysyłasz pieniędzy komuś nieznajomemu i masz pewność, że wrócą do ciebie. Jeśli masz wątpliwości na stronie transferGo po zarejestrowaniu znajduje się zakładka ,,Zaproś i zarabiaj 10 funtów” więc to żadna ściema. W zakładce tej znajduje się twój link do rejestracji (taki jak w punkcie 1 – kliknij pokaż mój link), który musisz wysłać znajomemu.

 

A jak dalej dzięki temu zarabiać?

 

Dokładnie tak jak jest to opisane powyżej z innymi znajomymi za granicą. Różnica będzie polegała na tym, że nie dostaniesz już 10 funtów za wykonanie twojego pierwszego przelewu.

 

Pokażę ci to na przykładzie znajomego w Niemczech.

 

Zapraszasz nowego znajomego.

 

Wysyłasz mu 713 zł.

 

Jak masz jeszcze kod promocyjny to znajomy otrzyma 163.60 EUR i pieniądze dotrą w pół godziny.

 

Jak nie posiadasz już kodu to znajomy otrzyma 163,14 EUR jeśli wybierzesz najtańszą opłatę za przelew. Pieniądze dojdą wtedy na drugi dzień.

 

Znajomy odsyła ci 174,14 EUR (1 EUR więcej gdyż 10 GBP = ok 11 EUR) z użyciem kodu promocyjnego (ma go bo musiał zrobić weryfikację).

 

Jak pieniądze dojdą do ciebie znajomemu naliczy 10 funtów (tj. ok 11 EUR). Zleca wypłatę na swoje konto bankowe i wychodzi na zero.

 

Tobie na konto wpływa 747,60 zł czyli już jesteś na plusie 34,60 zł.

 

Jednocześnie jak otrzymasz tą kwotę na konto w serwisie naliczy ci 10 funtów i wypłacasz.

 

Zarabiasz dzięki temu 34,60 zł + 48 zł (10 funtów). Łącznie 82,60 zł.

 

Z tego co zauważyłem lepiej wychodzą przeliczniki do Niemiec niż do Anglii. Wysyłając pieniądze do znajomego do Niemiec zarabiamy więcej niż do znajomego w Anglii.

 

Nie sprawdzałam i nie liczyłem jak wygląda to do innych krajów. Polecam ci to sprawdzić jeśli masz znajomych w innych krajach.

 

Uwaga!


Nie kombinuj, nie próbuj zakładać lewych kont, nie zlecaj wypłat na te same konta bankowe. To i tak nie przejdzie. W regulaminie promocji jest, że jeśli tylko wykryją tago typu działania mogą nie wypłacić ci pieniędzy otrzymanych z bonusu. Pamiętaj, że chytry traci dwa razy.

 

Takie promocje nie trwają wiecznie więc korzystać póki płacą!


Powodzenia!


Aktualizacja 19.07.2018 r. 


POTWIERDZENIA WYPŁATPięknie płacą! Czekam na kolejne przelewy. 


Kolejny przelew..


 

esli12Zarób łatwo 47 - 109 zł z serwisem TransferGoCzytań: 639

Sponsorowana:

Skontaktuj się z nami:

Reklama