Witaj na naszej stronie Kaza Z netu .Tutaj możesz poznać najlepsze techniki zarabiania w internecie. Nie rozsyłamy niechcianego spamu a jedynie dajemy możliwości zarobku. poznawaj najlepsze techniki zarabiania w internecie i uzyskaj w końcu wolność finansową.
informacjaNie dajemy gwarancji zarobienia poprzez serwis kasaznetu.pl, po więcej informacji odsyłamy ...tutaj...

Jak zgarnąć 50 zł lub więcej od Booking.com:

Jak zgarnąć 50 zł lub więcej od Booking.com
Treść Programu:

 

Promocja jest prosta i nie ma w tym żadnej filozofii. Uważam, że tego typu promocje kwalifikują się jako kasa z neta więc się nią podzielę.

 

Booking.com wysłał mi taką wiadomość:

 

"Czy ktoś z Twoich znajomych planuje wyjazd? Jeśli zarezerwują pobyt przez naszą stronę, po wymeldowaniu się z obiektu otrzymają od nas nagrodę w wysokości 50 zł, a Ty zgarniesz 50 zł!

Wystarczy, że prześlesz swojej rodzinie i znajomym poniższy e-mail – poleć nas już dziś!"

 

Warunki promocji są proste. Jeśli planujesz wyjazd i chcesz zarezerwować pobyt przez Booking.com wystarczy, że dokonasz tego z poniższego linku.

 

https://www.booking.com/s/25_8/b762a8b4

 

Po powrocie ty dostaniesz 50 zł i ja dostanę 50 zł . Przyznaj, że to fajna opcja? Szczególnie teraz w okresie wakacyjnym gdzie wszyscy planują dużo wyjazdów. Dlaczego chociaż odrobinę na tym nie skorzystać? Zawsze to wpadnie dodatkowa kasa.

 

Na stronie Booking.com znajduje się szczegółowe wyjaśnienie dot. systemu poleceń, wypłat nagrody itp. Nie będę go tutaj dublował. Odsyłam do poczytania o tym pod poniższym linkiem.

 

https://booki.ng/2M0ueUy

 

Z tej opcji zarabiania może korzystać każdy, wystarczy że posiadasz już konto na Booking.com albo utworzysz nowe.

 

Roześlij wiadomość do znajomych na email, FB czy inny komunikator. Uwierz mi, że mnóstwo ludzi korzysta z tego portalu i chętnie skorzysta z promocji.

 

W zakładce "Polecaj i zarabiaj" znajduje się twój link, który wysyłasz znajomym. Pamiętaj jednak, że nie można z niego samemu dokonywać rezerwacji.

 

esli12Jak zgarnąć 50 zł lub więcej od Booking.comCzytań: 445

Sponsorowana:

Skontaktuj się z nami:

Reklama