Witaj na naszej stronie Kaza Z netu .Tutaj możesz poznać najlepsze techniki zarabiania w internecie. Nie rozsyłamy niechcianego spamu a jedynie dajemy możliwości zarobku. poznawaj najlepsze techniki zarabiania w internecie i uzyskaj w końcu wolność finansową.
informacjaNie dajemy gwarancji zarobienia poprzez serwis kasaznetu.pl, po więcej informacji odsyłamy ...tutaj...
Najlepsze forum o zarabianiu przez Internet!

Do 150 zł zwrotów za płatności od T-Mobile Usługi Bankowe:

Do 150 zł zwrotów za płatności od T-Mobile Usługi Bankowe
Treść Programu:

Zwroty można uzyskać przez 6 kolejnych miesięcy (począwszy od miesiąca, w którym premia po raz pierwszy zostanie wypłacona). Z Kontem Freemium można więc zyskać do 90 zł (6 miesięcy po 15 zł), a w przypadku Konta Premium do wzięcia jest nawet 150 zł (6 miesięcy po 25 zł). Do uzyskania zwrotów okres wykluczenia dla byłych klientów wskazany przy promocji z oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym nie ma znaczenia. Liczy się to czy było Ci już dane korzystać z moneybacku w T-Mobile Usługi Bankowe czy nie. Ze zwrotów mogą korzystać Ci, którzy moneybacku dotąd nie otrzymywali.

Wypłata zwrotów realizowana jest do 15. dnia misiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki uzyskania zwrotu. Jeśli 15. dzień miesiąca wypada w dzień wolny od pracy, wówczas wypłata zwrotu nastąpi w najbliższym dniu roboczym. Do momentu wypłaty zwrotu, nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy.Do 150 zł zwrotów za płatności od T-Mobile Usługi BankoweCzytań: 42

Sponsorowana:

Skontaktuj się z nami:

Reklama