Witaj na naszej stronie Kaza Z netu .Tutaj możesz poznać najlepsze techniki zarabiania w internecie. Nie rozsyłamy niechcianego spamu a jedynie dajemy możliwości zarobku. poznawaj najlepsze techniki zarabiania w internecie i uzyskaj w końcu wolność finansową.
informacjaNie dajemy gwarancji zarobienia poprzez serwis kasaznetu.pl, po więcej informacji odsyłamy ...tutaj...
BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Podstrona: O projekcie


Jeżeli interesuje cię zarabianie pieniędzy przez Internet to świetnie trafiłeś!

 

Zarabianiem w Internecie zajmuję się od około dwóch lat. Pierwsze pieniądze udało mi się zarobić dzięki tzw. skracaniu linków. Niestety czas, który musiałem temu poświęcić był nieadekwatny do zarobków. Następnie przyszedł czas na programy wysokiego ryzyka (tzw. HYIP programy). Zarobiłem niewielkie kwoty ale niestety większość ,,zainwestowanych" pieniędzy bezpowrotnie utraciłem. Otarłem się również o branżę Revshare gdzie parę groszy udało mi się zarobić ale traktuję ja na równi z programami wysokiego ryzyka, gdyż aby osiągnąć zadowalający zysk trzeba ryzykować wpłacaniem większych sum pieniędzy. Zresztą tematu nie warto poruszać gdyż uważam, że formuła takich programów się wyczerpała i mało kto się już daje w to wciągnąć.

 

Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - podczas prób zarabiania w powyższych sposobach nabyłem dosyć dużą wiedzę z zakresu ogólno pojętego zarabiania w sieci.

 

Blog ten powstał po wielu różnych ,,przygodach" związanych z zarabianiem i marketingiem online i będzie stale uzupełniany o wartościowe treści, ciekawe sposoby na zarobek, programy partnerskie, wiedzę z zakresu kryptowalut, a także wiele innych ciekawych i wartych zainteresowania metod na uzyskanie dochodu online.

 

Generalnie zarabianie w sieci nie jest łatwe i jeżeli jesteś tutaj po łatwe pieniądze to niestety się zawiedziesz. Nie ma czegoś takiego jak łatwe pieniądze. Zawsze będzie to związane z pewnym wysiłkiem większym lub mniejszym. Oczywiście na start da się zarobić kilka stówek ale zdecydowana większość osób zaintersowanych zarabianiem w sieci jest nastawiona na stały dochód, a nie jednorazowy. Jeśli podejdziesz do tematu bardziej jako do hobby będzie ci zdecydowanie łatwiej. Potraktuj to jako coś czym się pasjonujesz. Nie nastawiaj się od razu na grube pliki pieniędzy cudownie spływające z Internetu na jakie być może napatrzyłeś się przy okazji promowania cudownych sposobów na e-zarobek. W 90 % przypadków osoby obnoszące się w ten sposób promują tzw. piramidy finansowe gdzie pieniądze na spłatę starych użytkowników biorą się tylko i wyłącznie z wpłat tych nowych. Zarabiają tylko ci na górze - ty masz szansę jedynie na stratę swoich pieniędzy.  

 

Na mojej stronie nie znajdziesz metod w stylu załóż 5 kont bankowych, a w zamian otrzymasz sposób na zarobek. Nie zobaczysz tutaj zdjęć plików banknotów, które miałyby na celu zmydlenie ci oczu, że jest to takie proste. Gotowe sposoby na zarobek (przy pomocy kont bankowych również) są od razu udostępnione. Jeżeli będziesz uważał, że wiedza, która tutaj przekazuję jest warta tego żebym i ja mógł zarobić będę o tym informował. 

 

Na co dzień pracuję na etacie. Zarabianie w sieci traktuję jako hobby. Szczerze mówiąc w sieci nie zarobiłem jeszcze kokosów. Na programach partnerskich udało mi się zarobić kilka tysięcy złotych. Czy to dużo? Jako hobby na pewno. Jako źródło utrzymania nie koniecznie. Trochę więcej zyskałem na inwestycjach w kryptowaluty ale traktuję je głównie jako lokatę kapitału na przyszłość. W mniejszym stopniu gram na giełdzie ale też się zdarza.

 

Zdecydowanie polecam ci podejście czysto hobbystyczne. Nie ma nic gorszego jak początki i pierwsze próby zaistnienia w Internecie z presją zarabiania tu i teraz, natychmiast i w tej chwili. Tak się nie da, potrzeba czasu i cierpliwości. Nie istnieją ,,magiczne sposoby" na zarobek, bez wykazania ze swojej strony minimum zaangażowania i działania nic nie osiągniesz!

 

 

esli12

Sponsorowana:

Skontaktuj się z nami:

Reklama